Biuro Podróży Bieszczader zaprasza na wycieczkę "Wyprawy UAZ-ami"


         Wyprawa UAZ-ami po Bieszczadach – takim pojazdem pokonasz prawie każdą przeszkodę i każdy teren. Organizujemy wyprawy UAZ-ami w teren z przewodnikiem – od widokowych przejazdów, aż po ciężkie przeprawy.


Jeśli lubisz zmagać się z własnymi słabościami i trochę się pobrudzić to jest to właśnie dla Ciebie!


Pamiętaj: BŁOTO, KURZ, BRUD SIĘ ZMYJĄ,
A NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA POZOSTANĄ NA ZAWSZE!!!

 


UAZ 469 B


  • „Samochód terenowy produkcji radzieckiej produkowany od 1970 do 2007 roku w fabryce UAZ w Ulianowsku. Od roku 1985 z niewielkimi zmianami produkowany był pod nazwą UAZ 31512 do roku 2007 [...]." (www.wikipedia.pl)


  • „Samochód początkowo przeznaczony dla wojska, szybko zyskał uznanie w innych służbach mundurowych, a nawet wśród osób cywilnych. Używany przez wojska Układu Warszawskiego. Uczestniczył w niemal każdym konflikcie zbrojnym po 1970 roku. Jego parametry sprawiały, że sprawdzał się zarówno w śniegach Syberii, jak i na pustynnych terenach Afryki i Afganistanu." (www.wikipedia.pl)

 

  • ZAPRASZAMY NA WYPRAWY tymi niepowtarzalnymi samochodami, których u siebie posiadamy 2 (każdy z nich zarejestrowany na 7 osób), ale jesteśmy w stanie zorganizować wyprawy nawet 6-ma! Nasze samochody posiadają oryginalne wyposażenie. Zamontowaliśmy jedynie profesjonalne wyciągarki i postawiliśmy na nowych znacznie lepszych gumach.

  • Cennik: 1 godzina jazdy terenowej z kierowcą będącym przewodnikiem: 200 zł / UAZ.

 

  • Klientów indywidualnych na wyprawy UAZ-ami zapraszamy do siedziby Biura Podróży BIESZCZADER w okolicy Sanoka – miejscowość Mokre. Jednak na specjalne zamówienia i dla grup jesteśmy w stanie dojechać w niemal każde miejsce!

 

  • Pomysłów na zaskakujące trasy nam nie brakuje!

 

  • UAZ-y są zarejestrowane na 7 osób, ubezpieczone oraz posiadają tzw. Zieloną Kartę uprawniającą również do wyjazdów na niezwykłą Ukrainę!

Informujemy, że organizatorem wycieczki jest Biuro Podróży Bieszczader

Naszym klientom udostępniamy tylko i wyłącznie materiały reklamowe, nie pomagamy w czynnościach związanych z rezerwacją wycieczki

Więcej informacji dot. wycieczki oraz rezerwacji znajdą Państwo na: Biuro Podróży Bieszczader